22 Mayıs 2015 Cuma

KAHVALTI MASASI

MİNİ KAHVALTI MASASI, YAZ İÇİN KAHVALTI MASASI
Haftasonu kahvaltısı gibisi var mı?????  Yok. Valla yok :))
Çok seviyorum kahvaltı yapmayı, kahvaltı masaları kurmayı, uzun uzun bu masalarda sohbet muhabbet etmeyi...

MİNİ KAHVALTI MASASI, HAFTASONU KAHVALTISI İÇİN MASA, MASA DÜZENİ
Bu masayı instagramda paylaşınca inanılmaz ilgi çekti tabaklar ve çoğu kişi sordu nereden aldınız diye? Tabaklarımın markası Kütahya porselen.
MİNİ KAHVALTI MASASI, HAFTASONU KAHVALTI MASASI, YAZ İÇİN KAHVALTI MASASI
Bardakları soruyorsunuz sık sık :)) Onlar da Lipton Koz Bardak :)) Arada bazı züccaciyeler getiriyor. Geldiğinde bir iki derken takım yaptım. Ama büyük marketlerde zaman zaman lipton kendi çay paketinin yanında hediye olarak veriyor :))
MİNİ KAHVALTI MASASI, HAFTASONU KAHVALTISI, YAZ İÇİN KAHVALTI MASASI
Masada olmazsa olmaz klasik kahvaltılıklar var. Haftasonunun vazgeçilmezi sucuklu yumurta da masada yer aldı. Benim ki az pişmiş, eşimin ki çok pişmiş :)) Poğaçalarım da buzluktan çıktı :)) Bir de gözlemem vardı ama gözlemeyi tavada ısıtırken çekildiği için bu fotoğraf, ne yazık ki fotoğrafta gözlemeler yok.
MİNİ KAHVALTI MASASI, HAFTASONU İÇİN KAHVALTI MASASI, MASA DÜZENİ, YAZ İÇİN KAHVALTI MASASI
Bu tür masalara özellikle yer veriyorum ki yeni evli hanımlar masa kombinini çok merak ediyorlar. Özellikle masa yayınlamamı isteyince mecburen hazırladığım ne varsa sizinle paylaşıyorum. Meraklılarımdan biri de annemmiş :)) Hangi renk tabak kullandım, hangi renk masa örtüsü kullanıyorum merakla tüm detayları inceliyormuş :))) Bir de çok beğeniyormuş laf aramızda ;) Normalde çok övmez o nedenle beğendiğini duyunca çok bir mutlu oldum :))
MİNİ KAHVALTI MASASI, HAFTASONU İÇİN KAHVALTI MASASI, MASA DÜZENİ, YAZ İÇİN KAHVALTI MASAS
'' Bu kadar fotoğrafla çok abartmışsın Gül '' demeyin. Farkındayım. Ama ayırt edemeyince, daha doğrusu kararsız kalınca tüm fotoğrafları koydum ben de :))
Arılı masam ile mutlu bir hafta sonu diliyorum. Herkese kucak dolusu sevgiler...
MİNİ KAHVALTI MASASI, HAFTASONU İÇİN KAHVALTI MASASI, MASA DÜZENİ, YAZ İÇİN KAHVALTI MASAS

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder